Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Świerczynki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna ogrodzona Rogówko

Rogówko(Świerczynki + 16 km)

1 330 000 zł7 158 m² 185,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Rogówko, zlokalizowaną w bezpośredniej bliskości autostrady A1. Działka jest objęta mpzp z przeznaczeniem pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łubianka

Łubianka(Świerczynki + 6 km)

270 000 zł3 195 m² 84,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić ofertę działki w Łubiance. Pierwsze zdanie osób zainteresowanych zakupem działki to " poszukujemy działki która graniczyłaby z lasem , to jest nasze marzenie".

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Gaj-Grzmięca

Gaj-Grzmięca(Świerczynki + 12 km)

74 000 zł900 m² 82,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w trakcie wydzielania z wz na dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 900 m2 Cena: 74 000 zł Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Pigża

Pigża(Świerczynki + 2 km)

299 000 zł4 112 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4112m 2 zlokalizowana na nowo powstającym, kameralnym osiedlu we wsi pigża/młodzieżowa. Z uwagi na jej sporą powierzchnię jest to rzadki okaz pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łążyn

Łążyn(Świerczynki + 9 km)

191 000 zł3 472 m² 55,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż jedna z pięciu działek zlokalizowanych 20 min drogi od Torunia, w miejscowości Łążyn , gmina Zławieś Wielka, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka położona nieopodal lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Bryńsk

Bryńsk(Świerczynki + 18 km)

50 000 zł1 028 m² 48,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w Bryńsku w gminie Lidzbark w powiecie działdowskim. Działki mają powierzchnię od 1001 m2 do 1185 m2 i znajdują się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Rudacka

Rudak,Toruń(Świerczynki + 11 km)

420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 942 m2 w Toruniu przy ul.Rudackiej! Działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Toruniu przy ul.Rudackiej. Działka ogrodzona , płaska z pojedynczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kominy

Kominy(Świerczynki + 9 km)

79 000 zł9 900 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Drwęcy | Natura 2000 | Cisza i prywatność Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się przy szumie rzeki, a wokół masz wyłącznie naturę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brzoza(Świerczynki + 20 km)

1 200 000 zł9 300 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej, zlokalizowanej w miejscowości Brzoza , gmina Wielka Nieszawka , powiat toruński. To doskonała okazja inwestycyjna dla firm szukających gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Radoszki(Świerczynki + 8 km)

45 000 zł3 540 m² 12,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowana działka leśna,Radoszki, 200 metrów do jeziora Samińskiego,bez warunków zabudowy,możliwość postawienia przyczepy kempingowej,media do podłączenia około 150 metrów. jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Świerczynki

Świerczynki,kujawsko-pomorskie

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

31201. Ś w I E R C Z Y N K I! Działka rolna o pow.3000 m2 , w trakcie załatwiania formalności odrolnienia,bardzo ładnie położona. Blisko szkoła,przystanek.